HAKKIMIZDA
Hisarpet 2017 yılında, milli sermayenin ülkemiz akaryakıt sektöründe daha fazla söz sahibi olması fikrinden yola çıkılarak kurulmuştur. İstanbul merkezli hareket eden firmamız halkımızın kullandığı akaryakıttaki kalite ve avantaj beklentileri ile şantiye ve sanayi sektöründe kullanılan yakıtın hizmet standartlarını yülsetmeye adaydır. Şirketimiz hergün yenilenen sektör ihtiyaçlarına göre kendini yenileyen dinamik yapı anlayışı ile kurulmuştur.

VİZYONUMUZ
Kendi Petrolünü çıkaran, işleyen, depolayan, dağıtımını yaparak nihai tüketiciye sunan uluslararası bir enerji şirketi olmak.

Misyonumuz
Kalitesi ve hizmetiyle farklılaşarak yüksek standartlara haiz çağdaş akaryakıt istasyonları ile Türkiye’nin her köşesinde tüketicinin güvendiği ve tercih ettiği yükselen bir marka olarak yer almaktır.

Değerlerimiz
Köklü ahlaki değerlere sahip, yasalara, topluma ve paydaşlarına saygılı, yenilikçi bakış açısı ile hareket eden, sürekli gelişime ve değişime inanan bir şirketiz. Başarma arzumuz yüksektir. Sonuç odaklı olmak, verdiğimiz kararları ve hedefleri zamanında gerçekleştirmek temel değerlerimiz arasında yer alır. Hedeflerimizi gerçekleştirirken çalışanlarımızın ve paydaşlarımızın desteğine inanırız. Tüm çalışanları ailemizin bir ferdi gibi görürüz. Kabul ederiz. Riski elimizde ki kaynaklar ile uyumlu şekilde almaya dikkat ederiz. Yatırımlarda spekülatif değil, gerçekçi olmaya çalışırız. İşimizde sürekli kaynak oluşturup, bu kaynaktan artı değer üretir, bunu da çalışanlarımız ve çözüm ortaklarımızla paylaşırız.

Kalite Politikamız
müşteri memnuniyeti, çevreye duyarlı, güleryüzlü hizmet maksimum kalite, uygun fiyat, hızlı servis